TZOL1+TZOP1 - ND

Kód: M9176 Kód výrobcu: 8591010038647

Technické parametre

Výška kúta (h) 2012 mm
Farba Brillant
Typ výplne Transparent

Potrebujete poradiť? 

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977

6:00 - 14:30

Napíšte si o radu

Náhradní díly

Kód dílu Název dílu Cena 1 dílu Počet kusů
M9176 Vložka kužeľ 16,5 mm - plast  1
M9418 Prítlačná vložka kužeľ 16,5 mm - hliník  2
M9177 Záslepka pántu 18 mm - plast - chróm  2
M2651 Tesniaci profil, l = 2000 mm  11
M4174 Tesnenie magnet DX 6mm, l = 2000 mm  15
M4175 Tesnenie magnet SX 6mm, l = 2000 mm  15
M1916 Montážny diel B transparentný  0
M6606 Spojka lišty oblej, chróm ABS  4
M0838 Vrták valcový - priemer 2,8 mm  1
M0806 Skrutka 3,5x9,5 DIN 7981 A2  0
P1957 Stenový profil, LH, l = 2001 mm  45
P1963 Rámový profil, LH, l = 2002 mm  66
M8833 Prahový diel lišty centrál  1
M8835 Prahový diel lišty ľavý  1
M8834 Prahový diel lišty pravý  1
M0547 Horné ložisko  1
M0793 Skrutka 3,5x25 DIN 7983 A2  0
M0601 Spodné puzdro vačky  1
M0895 Tesnenie transparentné, l = 2050 mm  3
M0522 Svorka  2
M0748 Čap 29x8,1 DIN 6784  2
M0790 Skrutka 3,5x19 DIN 7981 A2  0
M0819 Skrutka M4x12 DIN 84 A2  0
M0768 Podložka 4,3 DIN 125  0
M1893 Záslepka stenového profilu - striebro  1
M1904 Krytka rámového profilu - chróm  2
M0800 Skrutka 3,5x45 DIN 7982 A2  0
M0750 Klinec 3,5x75  0
ND02-0649-00-02 Dverný diel TZO 800/2000 LH/ČS  147
ND02-0650-00-02 Dverný diel TZO 900/2000 LH/ČS  156
ND02-0651-00-02 Dverný diel TZO 1000/2000 LH/ČS  164
ND02-0652-00-02 Dverný diel TZO1;TZN1 800;900/2000 ČS  138
ND02-0653-00-02 Dverný diel TZO1;TZN1 1000;1100/2000 ČS  149
ND02-0654-00-02 Dverný diel TZO1;TZN1 1200/2000 ČS  160
ND01-2805-8 Prahová lišta TZO1;TZN1/800, l = 710 mm  9
ND01-2805-9 Prahová lišta TZO1;TZN1/900, l = 810 mm  10
ND01-2805-1 Prahová lišta TZO1;TZN1/1000, l = 910 mm  11
ND01-2806 Tesnenie - 6mm GLASS krátke, l = 400 mm  3
ND01-2807 Tesnenie - 6mm GLASS krátke, l = 600 mm  4
ND01-2808 Tesnenie C-1065 dlhé, l = 400 mm  4
ND01-2809 Tesnenie C-1065 dlhé, l = 600 mm  5
ND01-2804 Pant IDEAL kužeľ komplet pravý  76
ND01-2803 Pant IDEAL kužeľ komplet ľavý  76
MA0120 Tesnenie pántu Ideal Z3  1
MA0116 Pant Ideal left Z3  25
MA0115 Pant Ideal right Z3  25
M9236 Vačka 8HR partB  1
M9237 Čap 8/36  3
M9235 Vačka 8HR partA  1
P2988 Madlo TZO1 ZAMAK  25
M9974 Madlo extreme díl a ZAMAK + chróm  11
M9250 Skrutka M5x8 DIN 914 A2  0
M9688 Čap madla TR2  2
MA0782 Tesnenie madla Extreme čiré  1
M9248 Čap madla  2
M9249 Skrutka M5x25 DIN 7985 A2  0
M0511 Hmoždinka 6×30 - plast  0
M0811 Skrutka 3,9x38 DIN 7981 A2  0
M0797 Skrutka 3,5x45 DIN 7981 A2  0
M1907 Krytka skrutky 3,5 chróm  0
M8295 Skrutka M6x12 - zápustná s vnútorným šesťhranom  0
Celková cena vybraných dílů 0

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*